Logo 365internet

910 104 365
info@365internet.cz

slecna s pevnou

Domácí nebo firemní linka.

Bez paušálu nebo s volnými minutami.

Základní tarif Volání S

Měsíční paušál

0 Kč

Sazba na pevnou


0.40 Kč

Sazba na mobil


1.20 Kč

Podmínky tarifu

  • bez volných minut
  • minimální útrata 24 Kč měsíčně
  • při fakturaci s internetem bez minimální provolávky

Sazby do vybraných zahraničních destinací

Sazba na volání na pevné a VoIP linky v dané zemi.

Slovensko

SK.png

1.09 Kč

Rakousko

AT.png

0.93 Kč

Německo

DE.png

0.85 Kč

Polsko

PL.png

1.19 Kč

Velká Británie

GB.png

0.85 Kč

USA

US.png

0.93 Kč

Maďarsko

HU.png

1.09 Kč

Itálie

IT.png

0.90 Kč

Španělsko

ES.png

0.87 Kč

Portugalsko

PT.png

0.99 Kč

Francie

FR.png

0.92 Kč

Nizozemí

NL.png

0.92 Kč

Tarify pro domácí a firemní linku s volnými minutami

Virtuální ústředna pro 1-10 poboček

Volné jednotky


minut


minut


minut

Volání M

Volné jednotky


300 minut


30 minut


30 minut

Volání L

Volné jednotky


600 minut


60 minut


300 minut

Volání XL

Volné jednotky


600 minut


300 minut


300 minut

Volání XXL

Volné jednotky


900 minut


600 minut


600 minut

Po provolání volných minut platí sazby dle základního tarifu jak pro volání v ČR, tak do zahraničí.


Co je volání VoIP?

VoIP (anglicky Voice over Internet Protocol) je doslova "volání přes internetový protokol". Abyste mohli využívat VoIP, potřebujete mít internetové připojení (třeba od nás, ale není to podmínkou). Obdržíte telefonní číslo a nastavený telefonní přístroj nebo aplikaci v počítači a můžete volat do ČR na pevné linky, do mobilních sítí nebo do zahraničí. A protože máte přiděleno číslo, lidé se dovolají i Vám. Volání na VoIP linky v sítí 365internet a do dalších VoIP sítí je zdarma i s tím nejnižším tarifem. Jednoduché, co říkáte?

Co potřebuji pro VoIP?

Od nás dostanete telefonní číslo, buď tzv. geografické (znáte je jako běžná čísla telefonních linek, začínající číslicemi 2 až 5) nebo si vezmete tzv. negeografické číslo začínající na 910. I naše infolinka je VoIP linkou. Dále potřebujete telefonní přístroj pro VoIP, který se liší od běžného telefonního přístroje konektorem pro internet. Možné je rovněž použít nějakou aplikaci v PC a připojit sluchátka s mikrofonem, poradíme.

Můžu si přenést číslo?

Ano, pokud si chcete zachovat své stávající číslo pevné linky, můžete si jej přenést k nám. Služba je zpoplatněná dle ceníku. Přenést lze veškerá tzv. geografická čísla začínající na číslice 2 až 5. Přenos čísel začínajících na 910 ani mobilních čísel není možný. Přidělení nového čísla je vždy zdarma a máme určitě pěkná, zapamatovatelná, čísla na výběr.

Jak získat bonus?


Vždy zaplaťte včas. Po 12ti včasných platbách automaticky získáte bonus ve formě slevy 10% na všechny paušální poplatky vyjma poplatků za pronájem zařízení. Nemusíte dělat nic navíc, slevu tak získáte automaticky do faktury od 13tého měsíce.


Chcete slevu ihned? Zaplaťe na 12 měsíců dopředu a bonus ve formě slevy 10% získáte ihned. Předplacení neznamená závazek. V případě, že budete potřebovat služby zrušit dříve, přepočteme ceny bez slevy a zbytek vám vrátíme.


Zařízení pro volání

Grandstream HT801

Zachovejte si svůj telefonní přístroj a přejděte na VoIP

Analogový převodník (ATA)
1x SIP účet
1x RJ45 konektor vstup
1x RJ11 konektor

Grandstream HT801

Grandstream HT802

Zachovejte si svůj telefonní přístroj a přejděte na VoIP

Analogový převodník (ATA)
2x SIP účet
1x RJ45 konektor vstup
2x RJ11 konektor

Grandstream HT802

Grandstream GXP1620

jednoduchý IP telefon
2 SIP účet
switch 2x LAN (10/100 Mbs)
podsvícený LCD displej s rozlišením 132x48 bodů

Grandstream GXP1620

Otázky a odpovědi k volání

Ano. Přenos čísla k nám je možný, vyjde na 990 Kč. Zvolíte-li tarif Volání L a vyšší, získáte po dobu 10 měsíců slevu 99 Kč na tento tarif a tím se Vám poplatek vrátí, pro tarif Volání M to bude 49.50 Kč po 20 měsíců. Pro tarif Volání S odečet slevou možný není.
Ano i ne. Váš telefonní přístroj musí umět IP telefonii (ve specifikaci hledejte možnost nastavit "SIP účet"), fyzicky do něj musí být možné zapojit ethernetový kabel (konektor RJ-45). Běžný telefonní přístroj je připojen "jen" dvoužílovým kabelem s konektorem RJ-11. Existuje i možnost před běžný telefonní přístroj zapojit "převodník" ve formě VoIP brány, ale častěji je jednodušší pořídit nový, plně funkční, VoIP telefon. Máte-li VoIP telefon od jiného poskytovatele, zašleme Vám jak jej nastavit pro naši síť.
Ano je. Pro odesílání sms se připojíte do svého webového rozhraní a zde máte přímo záložku pro odesílání sms. Příchozí sms na telefon přijde ve formě hlasové zprávy.
Ano lze přidělit VoIP číslo a to používat pro odesílání faxů z počítače, je k tomu potřeba nainstalovat aplikaci, která se pak v počítači chová "jako tiskárna". Příchozí fax je odesílán na Vámi zadaný e-mail. Přidělení faxového čísla je zpoplatněno jednorázovou částkou 250 Kč.