Logo 365internet

910 104 365
info@365internet.cz


klice k domu

Přidejte si do nabídky DSL.

Bez objemových limitů a závazků. Nově až 250 Mb.

Co je DSL?

DSL (anglicky Digital Subscriber Line) je technologie, která umožňuje využít stávající telefonní vedení pro vysokorychlostní přenos dat. Výhradním vlastníkem je Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN), která svou infrastrukturu dále pronajímá v rámci své velkoobchodní nabídky MMO. Celá implementace je časově i finančně náročná a pro malého ISP nebo jako doplněk k vlastní síti se vyplatí využít služeb operátora, který takto sdruží více operátorů. Díky tomu lze dosáhnout zajímavých a konkurenčních cen. Předem je ale nutno říci, že DSL za koncovou cenu 300 Kč je utopie... Narovinu.

V čem je výhoda spolupráce?

Nabídku pro lokální ISP máme postavenu tak, že nepotřebujete nic složitě implementovat a můžete začít klidně s 1 přípojkou. Nemáme žádné objemové limity, neúčtujeme přenesená data a nemáme závazky. Věříme na fér spolupráci a velkoobchodní ceny jsou konečné bez ohledu na datové chování zákazníka. S objemem přípojek roste sleva, velkoobchodní cena vychází z našich standardních cen. Vy si k zákazníkům nastavíte ceny svoje.

Jak budeme spolupracovat?

Zřídíme vám přístup do Partnerské sekce na našem webu a po přihlášení budete moci zadávat objednávky, které my následně realizujeme. Vy zákazníkovi dodáte a nastavíte modem (umíme ale též zajistit) a následně zákazníka fakturujete jako svého. Veškerá starost o provoz přípojky včetně konektivity jde za námi, rovněž servisní úkony spojené s přípojkou zajišťujeme my. Za vámi jde servis koncového zařízení. Vše co bude potřeba s námi vyřešíte přes web, e-mail nebo infolinku.

Rychlostní skupiny DSL

ADSL2+ VDSL2 VDSL2 35b
download

2 - 16 Mbps

20 - 100 Mbps

125 - 250 Mbps

upload

256 - 768 kbps

2 - 10 Mbps

10 - 25 Mbps

Pro všechny přípojky platí, že není uplatňovaná řízená agregace a jsou zřizovány s neveřejnou IPv4 adresou NATovanou za sdílenou veřejnou výhradně přidělenou konkrétnímu ISP. Individální přidělení veřejné IPv4 adresy je za poplatek možné. Protokol IPv6 implementován nemáme. Přípojky jsou provozovány na naší konektivitě.

V rámci smluvního vztahu nabízíme možnost získat vybraný modem se slevou 50%, vždy dle počtu přípojek zřízených v předchozím měsíci.


Otázky a odpovědi

Abychom mohli spolupracovat na velkoobchodní úrovni, předpokládáme, že jste registrování u ČTÚ jako poskytovatel. Velkoobchodní ceny aktivujeme jakmile budete mít alespoň 6 přípojek. Do 5 přípojek účtujeme standardní ceny.
Dostupnost služeb a tím i rychlost se ověřuje pro konkrétní adresu před zadáním objednávky. Po přihlášení máte též dostupný vyhledávač, který nabídne hledání dle dvou adresních údajů (ulice, část obce, obec).
Po zadání objednávky tuto zavedeme do systémů Cetinu a necháme vygenerovat návrhy návštěvy technika, společně vybereme termín a v daný den nainstaluje technik zhotovitele Cetinu u zákazníka přípojku. Vy následně zapojíte nakonfigurovaný modem. Na předávacím protokolu bude jako operátor uveden 365internet.
Vše v rámci životního cyklu zákaznické přípojky řešíte s námi. Pokud bude problém v zařízení, řešíte vy. Pokud je problém v přípojce, řešíme my. S Cetinem též komunikujeme my. Pro rychlý dohled máte k dispozici log z radius serveru.
Volba modemu je na vás, nebo za zvýhodněnou cenu můžeme dodat. Specifikace pro jednotlivé přípojky máme uvedeno v dokumentu Typy rozhraní, v zásadě ale jakýkoliv modem z českého trhu, který je vhodný pro typ přípojky ADSL2+/VDSL2/VDSL2 35b.
Plátcem DPH jsme se stali od 1.1.2018. Jste-li též plátcem DPH, budeme mezi sebou účtovat v režimu reverse charge. Pokud plátcem nejste, faktury vám vystavíme včetně DPH.

Chcete vědět více?

Napište nám

Uveďte, prosím, Vaše jméno a příjmení, jako kontaktní údaj uveďte telefon nebo email (alespoň jeden z nich).