Logo 365internet

910 104 365
info@365internet.cz

Tým 365internet

Využili jsme svých zkušeností od velkých národních i malých lokálních operátorů a sestavili jsme pro vás kombinaci služeb, které sami používáme a věříme jim.
Pro každou službu jsme našli silného technického partnera a vám služby předkládáme jako hotové řešení bez závazků a s bonusem navrch.

Sítě 365internet

Základem je kvalitní infrastruktura pro internet, využíváme sítí společnosti Česká telekomunikační infratruktura a.s. (CETIN) a jsme tak schopni zřídit a provozovat DSL nebo optickou přípojku na 85% adresách v ČR.
Pro internetové přípojky máme zajištěnu dostatečnou kapacitu konektivity a nad přípojkami pak poskytujeme řešení pro volání a televizi.

Spolupráce s lokálními ISP

Jste-li lokálním poskytovatelem s vlastní sítí, rádi navážeme spolupráci, ať už využitím sítí nebo zprostředkováním přístupu k DSL přípojkám pro vaše zákazníky v místech, kde síť nemáte.

Více o možnostech pro ISP
Spolupráce s SVJ či družstvy

Pokud vaše Společenství vlastníků nebo družstvo hledá řešení internetu či televize v domě, rádi představíme nabídku pro váš konkrétní dům. Dostupnost služeb a maximální rychlost internetu lze předem ověřit.

Napište nám

Uveďte, prosím, Vaše jméno a příjmení, jako kontaktní údaj uveďte telefon nebo email (alespoň jeden z nich).